Obavijest o odabiru kandidata

Objavljeno: 02.10.2017

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog nastavnika u znanstveno-nastavnom zvanju i radno mjesto docenta, (m/ž) u znanstvenom području tehničkih znanosti, znanstveno polje računarstvo, grupa predmeta vezana uz mreže računala, operacijske sustave i arhitekturu računala na Katedri za informatičke tehnologije i računarstvo, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 19. rujna 2017. godine, na navedeno radno mjesto odabran dr.sc. Nikola Ivković.

Temeljem članka 36. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekan Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

D E K A N:

Prof. dr. sc. Neven Vrček, v.r.