Natječaj za izbor jednog nastavnika i suradnika

Objavljeno: 23.10.2018
Aktivan do:
18.11.2018

Fakultet organizacije i informatike raspisuje Natječaj za izbor jednog nastavnika na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti i jednog suradnika na Katedri za razvoj informacijskih sustava.

Fakultet organizacije i informatike
Varaždin

raspisuje

za izbor

1. jednog nastavnika u znanstveno - nastavno zvanje i radno mjesto redovitog profesora – trajno zvanje iz područja društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu predmeta vezanih uz napredne web tehnologije, web dizajn i programiranje na Katedri za teorijske i primijenjene osnove informacijskih znanosti
  2. jednog suradnika u suradničkom zvanju i radno mjesto asistenta, (m/ž) u znanstvenom području društvene znanosti, znanstveno polje informacijske i komunikacijske znanosti na projektu „Korisničko iskustvo budućnosti – Pametne specijalizacije i suvremene tehnologije komunikacije i kolaboracije“ na Katedri za razvoj informacijskih sustava

Pristupnici za izbor dužni su, pored općih uvjeta, ispunjavati i uvjete iz Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju.

Prijavi na natječaj pristupnici pod točkom 1. dužni su priložiti: životopis s podacima o školovanju i radnom odnosu, ovjerene kopije diploma, domovnicu, popis radova i same radove, te ostale dokaze o ispunjavanju uvjeta za izbor u zvanje za koje je raspisan natječaj.

Prijavi na natječaj pristupnici pod točkom 2.  dužni su priložiti: životopis s podacima o školovanju i radnom odnosu, motivacijsko pismo, ovjerene kopije diploma, prijepis ocjena, domovnicu, popis radova i same radove, te ostale dokaze o ispunjavanju uvjeta za izbor u zvanje za koje je raspisan natječaj.

Kriterij za pristupnike pod točkom 2. je prosjek pristupnika iznad 3,5 na diplomskoj razini studija.

Pristupnici kojima hrvatski jezik nije materinji moraju priložiti i dokaz o znanju hrvatskog jezika.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Za radno mjesto pod točkom 2. ovog natječaja provest će se psihološko testiranje.

Zakašnjele prijave kao i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.

Prijave na natječaj primaju se u roku od 30  dana od objave natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike, Pavlinska 2, 42000 Varaždin.