Natječaj - istraživač/stručnjak na projektu Study4Career

Objavljeno: 18.02.2022
Aktivan do:
05.03.2022

Fakultet organizacije i informatike raspisuje natječaj za radno mjesto ISTRAŽIVAČ/STRUČNJAK na određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta, uz probni rok od 1 mjesec,  na projektu „Study4Career: Razvoj cjelovite podrške ranom razvoju karijera studenata Fakulteta organizacije i informatike“ u Centru za podršku studentima i razvoj karijera.

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE VARAŽDIN

PAVLINSKA 2

VARAŽDIN

Objavljuje

NATJEČAJ

Uvjeti prijave  na natječaj:

- minimalno 3 godine radnog iskustva

- završen dodiplomski (VSS) ili diplomski studij društvenog usmjerenja

- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

- iskustvo rada na prijavama i provođenju EU projekata

Dodatna potrebna znanja i vještine:

- poželjno iskustvo u organiziranju i vođenju radionica, konferencija, okruglih stolova i sličnih aktivnosti

- proaktivnost u radu te spremnost na kontinuiranu edukaciju i usavršavanje sudjelovanjem na specijaliziranim tečajevima, seminarima i konferencijama

- sklonost umrežavanju s interesnim dionicima na nacionalnoj i međunarodnoj razini

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

- životopis

- motivacijsko pismo

- dokaz o stručnoj spremi

- dokaz o radnom iskustvu

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice).

Dokumenti se uz prijavu podnose u originalu ili fotokopiji.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Pristupnici koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno posebnim propisima dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima utvrđenim natječajem, a na temelju uredne, potpune i pravovremene prijave na natječaj (https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403).

Fakultet organizacije i informatike koristit će i obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka. Natječajna dokumentacija čuva se do završetka natječaja, a dulje u slučaju sudskog ili sličnog postupka, u kojem slučaju se čuva do završetka postupka. Nakon isteka roka čuvanja dokumentacija se vraća kandidatima.

Prijave na natječaj podnose se u roku od 15 dana po objavi natječaja u Narodnim novinama na adresu: Fakultet organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2, 42 000 Varaždin s naznakom „NATJEČAJ ZA ISTRAŽIVAČA/STRUČNJAKA - Centar za podršku studentima i razvoj karijera“.

Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji uđu u uži izbor će po pozivu Fakulteta osobno pristupiti razgovoru.

Zakašnjele prijave kao i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.