Poništenje natječaja - Study4Career

Objavljeno: 16.03.2022

Poništava se natječaj raspisan 18. veljače 2022. godine (NN 21/22), za radno mjesto ISTRAŽIVAČ/STRUČNJAK na određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta, uz probni rok od 1 mjesec,  na projektu „Study4Career: Razvoj cjelovite podrške ranom razvoju karijera studenata Fakulteta organizacije i informatike“ u Centru za podršku studentima i razvoj karijera.

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dekanica Fakulteta donosi

O D L U K U

O PONIŠTENJU NATJEČAJA