Međunarodna ljetna i zimska škola Sveučilišta u Alcali

Objavljeno: 27.04.2021

Partnersko sveučilište FOI-ja, University of Alcalá organizira dvije međunarodne škole – ljetnu i zimsku. Moguće je upisati jedan ili više predmeta, a svaki iznosi 3 ili 6 ECTS-a.

Sudjelovanjem u ovoj ljetnoj ili zimskoj školi, studenti imaju priliku steći iskustvo rada i učenja u međunarodnim timovima, širiti mrežu kontakata, razvijati se na osobnoj i akademskoj razini, poboljšati engleski i španjolski jezik, slušati zanimljive predmete i upoznati inovativne tehnike učenja u virtualnom svijetu.

Trenutno su dostupne informacijama o predmetima koji će se izvoditi u sklopu ljetne škole, a izdvajamo one koji bi mogli bili zanimljivi studentima FOI-ja:

• Information technologies and electronic commerce (6 ECTS)
  • Value creation: building brands, creating business (6 ECTS)
  • Practical management of digital marketing projects (6 ECTS)
  • MATLAB Fundamentals (3 ECTS)
  • The business model canvas in practice (6 ECTS)
  • Entrepreneurship skills course (3 ECTS)
  • Development of management skills (6 ECTS)
  • Leadership and coaching (6 ECTS)
  • The human rights-based approach (3 ECTS)
  • Spanish applied to business (6 ECTS)
  • English course level B (6 ECTS)
  • English course level C (6 ECTS)

Nakon uspješnog završetka škole, polaznici će dobiti certifikat sudjelovanja te prijepis ocjena sa stečenim ECTS bodovima.

Cijena za student FOI-ja iznosi 175 EUR za predmete koji nose 6 ECTS-a, odnosno 85 EUR za predmete koji nose 3 ECTS-a. Ovisno o interesu studenata, moguće je sufinanciranje od strane FOI-ja.

Više informacija potražite na službenoj web stranici škole te na informativnom letku.

Sve zainteresirane molimo da se jave na international@foi.unizg.hr za više informacija.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja

e-mail: international@foi.unizg.hr