Izvanredni izbori za Studentski zbor - obavijest o kandidaturi

Objavljeno: 12.10.2023

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike zaprimilo je jednu pravovaljanu kandidaturu za izbor predstavnika u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike na izvanrednim izborima koji će se održati 25. i 26. listopada 2023. godine. Prijavljena kandidatkinja je Ena Barčić - studentica na poslijediplomskom studiju Informacijske znanosti.

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike imenovalo je Birački odbor za provođenje izvanrednih studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike za izbor predstavnika u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike na izvanrednim izborima koji će se održati 25. i 26. listopada 2023. godine.

Birački odbor

Izborno povjerenstvo za provođenje izvanrednih studentskih izbora Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike Varaždin utvrdilo je Popis birača za izbor predstavnika u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike na redovnim izborima koji će se održati 25. i 26. listopada 2023. godine.

Popis birača

Izvanredni izbori za Studentski zbor FOI-ja će se održat 25. i 26. listopada 2023. godine, svaki dan od 8:00 do 20:00 sati. Izbori će biti organizirani na jednom biračkom mjestu te su svi studenti s popisa birača pozvani da dođu na glasovanje na:

•    BIRAČKO MJESTO FOI-1 (PAVLINSKA 2), DVORANA 11 (1. KAT)