Tijekom zimskog semestra ak. godine 2019./20. na FOI-ju će se održati intenzivna radionica Interneta stvari po nazivom Internet of Things – Embedded Software Development (IOT:ESD). Sudjelovanje je za studente FOI-ja besplatno, a radionica će se održavati na engleskom jeziku jer će u njoj sudjelovati i Erasmus studenti. Radionicu će izvoditi doc. dr. sc. Boris Tomaš, a studenti za redovito pohađanje dobivaju 2 ECTS boda.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu i Razvojni centar i tehnološki park Križevci jučer su u Gradu Križevcima sklopili Ugovor o suradnji. Naime, stručni studij FOI-ja Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) koji se posljednjih 12 godina provodi i u Križevcima, ove je akademske godine 2019./2020. preselio u novi moderniji prostor Razvojnog centra i tehnološkog parka Križevci te slijedom toga sklopio ugovor o korištenju novoopremljenog i modernog prostora Centra na adresi Franje Tuđmana 20 u Križevcima.

10.10.2019, 11:34

Poštovane kolegice i kolege, temeljem broja upisanih studenata po pojedinom izbornom predmetu u centrima PITUP-a napravljen je plan izvođenja izbornih predmeta. Za svaki semestar u kojem postoje izborni predmeti određeno je za koje će se predmete izvoditi nastava, a za koje se neće izvoditi. Više detalja pročitajte u nastavku.

30.09.2019, 09:01

Pozivamo sve studente i djelatnike FOI-ja koji su zainteresirani za članstvo u Akademskom pjevačkom zboru FOI-ja da se jave na zbor@foi.hr i da nam se pridruže na probama Zbora.

27.09.2019, 15:20

Poštovani studenti, od akademske godine 2019./2020. nastava u PITUP centru Križevci izvodi se na novoj lokaciji, u Razvojnom centru i tehnološkom parku Križevci (Franje Tuđmana 20). Zgrada se nalazi preko puta škole u kojoj se do sada održavala nastava. Više informacija o lokaciji možete pronaći ovdje.

27.09.2019, 10:20

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku pročitajte obavijest o načinu preuzimanja X- ice.

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku je objavljena finalna verzija rasporeda za PITUP centre. Podsjećamo da nastava počinje u ponedjeljak 30. rujna 2019. godine.

20.09.2019, 12:47

Objavljeni su preliminarni rasporedi za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije te za stručni studij PITUP Varaždin.

U nastavku pročitajte datume i ostale detalje vezane za upis na preddiplomske studije Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu na jesenskom roku (ak. godina 2019./2020.).

01.09.2019, 10:11

Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija 'Informacijski sustavi', 'Poslovni sustavi' i 'Ekonomika poduzetništva', stručnog studija 'Primjena informacijske tehnologije u poslovanju' te diplomskih studija informatike i 'Ekonomike poduzetništva' na datume i postupak upisa u više godine studija.