Svečane promocije promovenata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu bit će održane u petak, 17.  i subotu, 18. siječnja 2020. u Koncertnoj dvorani HNK Varaždin. Ukupno će biti promoviran 501 student, i to 89 studenata Preddiplomskog studija Ekonomika poduzetništva i 187 studenata Preddiplomskog studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi, zatim 64 studenta Diplomskog studija Ekonomika poduzetništva i 69 studenata Diplomskog studija Informatika te 92 studenta Stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

Pozivamo na Dan otvorenih vrata Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu i Razvojnog centra i tehnološkog parka Križevci, a koji će se u prostorijama Centra u Križevcima (Franje Tuđmana 20, Križevci) održati u srijedu, 29. siječnja 2020. godine s početkom u 13:00 sati. Više informacija pročitajte u nastavku.

Poštovani, obavještavamo vas o izmjenama u rasporedu centra PITUP Zabok (predmet Ured i uredsko poslovanje - manje termina).

04.12.2019, 08:29

U srijedu, 11. prosinca 2019. godine, od 10:00 sati, Centar za podršku studentima i razvoj karijera FOI-ja organizira posjet poduzećima Computer Systems i ecx.io u Varaždinu. Posjet je otvorena za studente svih godina i smjerova studija, no posebno pozivamo studente završne godine preddiplomskog i studente diplomskih studija, koje očekuje skorašnji ulazak na tržište rada, da se prijave za posjet. Posjet uključuje kratka predavanja kroz koja će zaposlenici studentima predstaviti poslovanje i karijerne prilike.

Poštovani, u prilogu je konačna verzija rasporeda za PITUP centre. Nastava počinje u ponedjeljak, 25. studenog 2019. godine.

18.11.2019, 08:27

Poštovane studentice i studenti, slobodni smo skrenuti vam pozornost na nekoliko važnih informacija vezano uz prijavu, izradu i predaju završnih i diplomskih radova na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2019./2020.

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu i Razvojni centar i tehnološki park Križevci jučer su u Gradu Križevcima sklopili Ugovor o suradnji. Naime, stručni studij FOI-ja Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (PITUP) koji se posljednjih 12 godina provodi i u Križevcima, ove je akademske godine 2019./2020. preselio u novi moderniji prostor Razvojnog centra i tehnološkog parka Križevci te slijedom toga sklopio ugovor o korištenju novoopremljenog i modernog prostora Centra na adresi Franje Tuđmana 20 u Križevcima.

21.10.2019, 11:34

Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru 2019./20. za preddiplomske studije IS/PS, preddiplomski studij EP, Preddiplomski studij PITUP te diplomske studije Informatike i Ekonomike poduzetništva.

Tijekom zimskog semestra ak. godine 2019./20. na FOI-ju će se održati intenzivna radionica Interneta stvari po nazivom Internet of Things – Embedded Software Development (IOT:ESD). Sudjelovanje je za studente FOI-ja besplatno, a radionica će se održavati na engleskom jeziku jer će u njoj sudjelovati i Erasmus studenti. Radionicu će izvoditi doc. dr. sc. Boris Tomaš, a studenti za redovito pohađanje dobivaju 2 ECTS boda.