Poštovane studentice i studenti,
nastavlja se redovito anketiranje studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima ljetnog semestra. Anketa je dobrovoljna i anonimna, a više detalja o njoj možete pročitati ovdje.

U nastavku pogledajte promjenu u rasporedu održavanja nastave za četvrtak, 16. svibnja 2019. godine. Promjena je isključivo u mjestu (zamjena dvorana) održavanja nastave.

07.05.2019, 08:36

Poštovane studentice i studenti,

počinje redovito anketiranje studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima ljetnog semestra.

U srijedu, 24. travnja 2019., u vremenu od 12:15 do 13:45 sati, u sklopu kolegija "Poslovno komuniciranje" na stručnom studiju PITUP održano je predavanje pod nazivom "Emocije i emocionalna inteligencija u poslovnom okruženju".

19.04.2019, 08:10

Objavljeni su rasporedi za 5. ciklus nastave za PITUP centre Križevci, Sisak i Zabok. Više u nastavku.

04.04.2019, 08:23

Objavljen je raspored kolokvija u ljetnom semestru 2018./19. za preddiplomske studije IS/PS, preddiplomski studij EP, Preddiplomski studij PITUP te diplomske studije Informatike i Ekonomike poduzetništva.

Centar za podršku studentima i razvoj karijera je u ponedjeljak, 4. ožujka 2019. godine u Info Chill Zoni (podrum Fakulteta) održao Tribinu za studente završnih godina diplomskih studija Informatike, Ekonomike poduzetništva i stručnog studija PITUP.

Objavljeni su preliminarni rasporedi za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije te za stručni studij PITUP. Raspored nastave objavljen je u aplikaciji nastava.foi.hr.

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2018./2019. za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.

Objavljeni su rasporedi za četvrti ciklus nastave za PITUP centre Križevci, Sisak i Zabok.

17.01.2019, 09:48