Poštovane studentice i studenti, slobodni smo skrenuti vam pozornost na nekoliko važnih informacija vezano uz prijavu, izradu i predaju završnih i diplomskih radova na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je svim redovitim studentima studijskih programa u STEM područjima znanosti obavijest s uputama za provjeru podataka. Obavijest je poslana na njihove adrese elektroničke pošte evidentirane u sustavu AAI@EduHr u svrhu provedbe dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2019./2020.

Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru 2019./20. za preddiplomske studije IS/PS, preddiplomski studij EP, Preddiplomski studij PITUP te diplomske studije Informatike i Ekonomike poduzetništva.

Pozivamo sve studente i djelatnike FOI-ja koji su zainteresirani za članstvo u Akademskom pjevačkom zboru FOI-ja da se jave na zbor@foi.hr i da nam se pridruže na probama Zbora.

27.09.2019, 15:20

Danas, 23. rujna 2019. godine, počinje nastava na preddiplomskim sveučilišnim studijima - Ekonomika poduzetništva, Informacijski sustavi i Poslovni sustavi. U nastavku pogledajte kako je brucošima FOI-ja prošao prvi dan!

Poštovane studentice i studenti FOI-ja, dobro došli u novu akademsku 2019./2020. godinu. Srdačno vas pozdravljamo na početku vašeg studiranja na Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

Poštovane kolegice i kolege, temeljem broja upisanih studenata, a sukladno važećim pravilnicima o sveučilišnim studijima, u nastavku pročitajte na kojim se izbornim predmetima nastava u zimskom semestru akademske godine 2019./20. na sveučilišnim preddiplomskim studijima neće izvoditi.

20.09.2019, 13:18

Poštovane kolegice i kolege, u nastavku pročitajte obavijest o načinu preuzimanja X- ice.

Objavljeni su preliminarni rasporedi za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije te za stručni studij PITUP Varaždin.

U nastavku pročitajte datume i ostale detalje vezane za upis na preddiplomske studije Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu na jesenskom roku (ak. godina 2019./2020.).

01.09.2019, 10:11