Objavljen je raspored kolokvija u ljetnom semestru 2018./19. za preddiplomske studije IS/PS, preddiplomski studij EP, Preddiplomski studij PITUP te diplomske studije Informatike i Ekonomike poduzetništva.

Objavljeni su preliminarni rasporedi za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije te za stručni studij PITUP. Raspored nastave objavljen je u aplikaciji nastava.foi.hr.

Objavljen je raspored upisa u ljetni semestar za akademsku godinu 2018./2019. za preddiplomske i diplomske studije Fakulteta organizacije i informatike.

Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Cincinnatiju (University Of Cincinnati) traži studente za rad u njihovom uredu od 3. lipnja do 26. srpnja 2019. u svrhu izrade video i tiskanih materijala za njihov ured. Rok za prijavu je 1. veljače 2019. godine.

Od ponedjeljka, 07. siječnja 2019. godine započinje drugi dio redovitog anketiranja studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima zimskog semestra.

Od srijede 28. studenog 2018. godine započinje redovito anketiranje studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima zimskog semestra.

Objavljen je raspored kolokvija u zimskom semestru za preddiplomske studije IS/PS te preddiplomski studij EP

16.10.2018, 12:57

Od ponedjeljka 15. do petka 19. listopada 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike održava se 7. Tjedan karijera. U sklopu Tjedna karijera sudjelovat će 55 poduzeća koja će se predstaviti studentima kroz brojne aktivnosti. Detaljan program Tjedna karijera dostupan je na portalu CPSRK-a.

Pozivamo sve zainteresirane studente i djelatnike FOI-ja koji su zainteresirani za članstvo u Akademskom pjevačkom zboru FOI-ja da se jave na zbor@foi.hr i da nam se pridruže na probama Zbora.

25.09.2018, 15:11

Objavljeni su datumi i postupak kod upisa u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija Informacijski i poslovni sustavi i Ekonomika poduzetništva, te stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

21.09.2018, 08:17