Objavljeni su preliminarni rasporedi za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije te za stručni studij PITUP Varaždin.

U nastavku pročitajte datume i ostale detalje vezane za upis na preddiplomske studije Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu na jesenskom roku (ak. godina 2019./2020.).

01.09.2019, 10:11

Podsjećamo studente prediplomskih sveučilišnih studija 'Informacijski sustavi', 'Poslovni sustavi' i 'Ekonomika poduzetništva', stručnog studija 'Primjena informacijske tehnologije u poslovanju' te diplomskih studija informatike i 'Ekonomike poduzetništva' na datume i postupak upisa u više godine studija.

U nastavku pročitajte termine upisa na sveučilišni preddiplomski studij Informacijski i poslovni sustavi, sveučilišni preddiplomski studij Ekonomika poduzetništva te na stručni preddiplomski studij Primjena informacijske tehnologije u poslovanju.

20.07.2019, 13:21

Dana 11. lipnja 2019. godine od 9:30 do 11:30 sati u Vijećnici Fakulteta održan je drugi po redu Sajam studentskih proizvoda.

11.06.2019, 10:01

Poštovane studentice i studenti,
nastavlja se redovito anketiranje studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima ljetnog semestra. Anketa je dobrovoljna i anonimna, a više detalja o njoj možete pročitati ovdje.

Poštovane studentice i studenti,

počinje redovito anketiranje studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima ljetnog semestra.

U nastavku pogledajte promjenu u rasporedu održavanja nastave za petak 26. travnja 2019. godine.

PROMJENA MJESTA ODRAŽAVANJA NASTAVE - 26. TRAVNJA 2019.

18.04.2019, 13:16

Dragi studenti, kao što je najavljeno na nastavi ovaj tjedan, u petak 29. ožujka 2019. godine će pozvano predavanje na temu startupova i poduzetništva održati Abigail Ingram sa američkog Sveučilišta DePaul. Više informacija u nastavku.

28.03.2019, 13:49

Objavljen je raspored kolokvija u ljetnom semestru 2018./19. za preddiplomske studije IS/PS, preddiplomski studij EP, Preddiplomski studij PITUP te diplomske studije Informatike i Ekonomike poduzetništva.