Održana druga ljetna škola Erasmus+ projekta DEMO

Od 15. srpnja do 19. srpnja u Bukureštu u Rumunjskoj održana je druga ljetna škola Erasmus+ projekta DEMO naziva 'DEMO Summer School', na kojoj su imali prilike sudjelovati i FOI studenti.

Studenti i nastavnice s FOI-ja i ove godine sudjelovali na FON Summer school

U razdoblju od 15. do 19. srpnja 2024. šestero studenata Fakulteta organizacije i informatike: Paula Zadravec i Patrik Klarić (prijediplomski studij Informacijski i poslovni sustavi), Antonija Munjeković, Ivan Šešić i Lara Štefek (prijediplomski studij Ekonomika poduzetništva) te Tea Kučadi (diplomski studij Ekonomika poduzetništva), zajedno s nastavnicama Jelenom Gusić Munđar, mag. math. i Tenom Jagačić, mag. oec., sudjelovali su na ljetnoj školi partnerskog Fakulteta organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu - FON Summer School 2024. Ova ljetna škola održana je na kampusu FON-a u Beogradu, a ovogodišnja tema bila je "Sustainable practice in the financial industry".

Studijski posjet doktorskih studenata sa Sveučilišta u Pennsylvaniji

U ponedjeljak, 15. srpnja 2024., u sklopu studijskog posjeta visokim učilištima u Hrvatskoj, Fakultet organizacije i informatike posjetila je grupa doktorskih studenata sa Sveučilišta u Pennsylvaniji u SAD-u. Riječ je o iskusnim profesionalcima koji su ujedno i studenti na doktorskom studiju iz upravljanja u visokom obrazovanju.

Objavljen 1. krug natječaja za Erasmus+ stručnu praksu u inozemstvu - ak. godina 2024./2025.

Obavještavamo studente FOI-ja da je Sveučilište u Zagrebu objavilo 1. krug natječaja za Erasmus+ stručnu praksu u ak. godini 2024./2025. Rok za prijavu je 18. rujna 2024. godine.

Natječaj za sudjelovanju u novom Erasmus+ BIP-u u Amsterdamu

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intenzivni program (BIP) pod nazivom „International Communication and Artificial Intelligence“  kojeg organizira Ekonomski fakultet Sveučilišta primijenjenih znanosti u Amsterdamu (eng. Faculty of Business and Economics, Amsterdam University of Applied Sciences) iz Nizozemske. U programu može sudjelovati do 10 studenata/studentica FOI-ja i dvoje nastavnika, a program će se održavati u rujnu i listopadu 2024. godine.

Rok za prijavu je 26. lipnja 2024. godine.

Natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP) u Amsterdamu

Otvoren je natječaj za prijavu na Erasmus+ kombinirani (blended) intenzivni program (BIP) pod nazivom „IOT FOR HUMANITY“  kojeg organizira Amsterdam University of Applied Sciences iz Nizozemske. U programu može sudjelovati do 10 studenata/studentica FOI-ja i jedan nastavnik/ca, a program će se održavati u studenom i prosincu 2024. godine. Rok za prijavu je 11. lipnja 2024. godine.

Studenti i nastavnica FOI-ja sudjelovali na Erasmus+ BIP-u u Poljskoj

Šestero studenata i i jedna nastavnica s Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu su od 6. do 10. svibnja sudjelovali na Erasmus+ kombiniranom intenzivnom programu (BIP-u) pod nazivom “Educating for Global Competence” kojeg je organiziralo University of Economics in Katowice, Poljska.

Objavljeni rezultati natječaja za Erasmus+ studijski boravak studenata u ak. godini 2024./25.

Obavještavamo studente Fakulteta organizacije i informatike koji su se prijavili za za Erasmus+ studijski boravak u 2024./25. (oba semestra) kako je Sveučilište u Zagrebu objavilo rezultate.

24.05.2024, 12:54
Uspješno održani šesnaesti Dani međunarodne suradnje - FOI International Days 2024

Na Sveučilištu u Zagrebu Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu su od 15. do 17. svibnja 2024. održani šesnaesti po redu Dani međunarodne suradnje – FOI International Days 2024. Središnja tema događanja bila su održiva partnerstva (Sustainable Partnerships). Ove godine ugostili smo rekordni broj stranih sudionika. Dane međunarodne suradnje posjetilo je gotovo 60 nastavnika, istraživača, stručnjaka i studenata, iz 10 zemalja svijeta s čak 3 kontinenta (Europa, Sjeverna Amerika i Afrika), a ukupno je u trodnevnom programu sudjelovalo gotovo 350 sudionika. Dane međunarodne suradnje 2024. organizirao je Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja.

Dani međunarodne suradnje na FOI-ju - FOI International Days 2024

Sa zadovoljstvom vas pozivamo da nam se pridružite na šesnaestim Danima međunarodne suradnje – FOI International Days 2024 koji će se održati od 15. do 17. svibnja 2024.