Vlada Japana raspisala je natječaj za dodjelu stipendija hrvatskim studentima u ak. godini 2020./21. za studije na japanskim sveučilištima i visokim školama. Stipendije su osigurane za dvogodišnje diplomske i poslijediplomske istraživačke studije. Rok za prijavu je 21. kolovoza 2020.

Objavljeni su privremeni rezultati Natječaja Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu za sufinanciranje studentskih programa.

Centar za podršku studentima i razvoj karijera (CPSRK) traži nekoliko CPSRK ambasadora sa svih smjerova i godina studija koji će dobiti priliku sudjelovati u organizaciji i provedbi aktivnosti CPSRK-a.

Poslovodni kolegij Fakulteta organizacije i informatike objavljuje Natječaj za studenta savjetnika.