Obrana doktorskog rada – Dunja Dobrinić

U petak, 13. siječnja 2023. godine, Dunja Dobrinić branit će svoj doktorski rad.

U Zagrebu promovirana četiri doktora znanosti s Fakulteta organizacije i informatike

U nedjelju 11. rujna 2022. u Hrvatskom narodnom kazalištu u Zagrebu, rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras promovirao je novih 310 doktora znanosti i umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu, a među njima i dr. sc. Davora Mačeka, dr. sc. Jadranku Musulin, dr. sc. Aleksandru Sobodić i dr. sc. Robertinu Zdjelar, koji su svoj doktorat obranili na Fakultetu organizacije i informatike.

Kvalifikacijski doktorski ispit

Objavljen je popis prijavljenih pristupnika kvalifikacijskog doktorskog ispita koji će se odražati 27. svibnja 2022. godine s početkom u 10:00 sati.