Održana završna konferencija projekta 'Study4Career' u Trakošćanu

Gotovo stotinu sudionika iz akademskog i gospodarskog sektora došlo je čuti primjere dobre prakse u provođenju inovativnih pristupa nastavnim i nenastavnim aktivnostima usmjerenim prema ranom razvoju karijera studenata, koji su predstavljeni na završnoj konferenciji projekta "Study4Career" u Trakošćanu.

Završna konferencija projekta 'STUDY4CAREER' u Trakošćanu

U četvrtak, 9. veljače 2023. godine, u hotelu Trakošćan održat će se završna konferencija projekta „Study4Career: Razvoj cjelovite podrške ranom razvoju karijera studenata Fakulteta organizacije i informatike“, koji nakon tri godine intenzivnog provođenja u sustavu visokog obrazovanja dolazi do završetka, ostavljajući zavidne rezultate, od kojih se pojaviše ističu inovativne primjene u učenju i poučavanju, novi model stručne prakse na preddiplomskoj razini sveučilišnog studija te implementacija inovativnih programskih proizvoda za direktno povezivanje studenata s poslovnim sektorom. Više o projektu pročitajte u nastavku, a program konferencije pogledajte ovdje.