Knjižnica FOI-ja izradila i virtualnu izložbu u spomen na profesora dr. sc. Miroslava Žugaja

Knjižnica Fakulteta organizacije i informatike izradila je virtualnu izložbu pod nazivom „Prof. dr. sc. Miroslav Žugaj, profesor emeritus : život i djelo“ u čast preminulog profesora FOI-ja, koji je svojim neumornim i predanim radom dao snažan doprinos utemeljenju i djelovanju Fakulteta i akademskoj zajednici u cjelini.

17.05.2022, 11:18
Fakultet organizacije i informatike i Knjižnica FOI-ja slave 60. rođendan!

Povodom obilježavanja 60. obljetnice osnutka Više ekonomske škole u Varaždinu i 60. obljetnice osnutka Knjižnice u sastavu Škole, Knjižnica Fakulteta organizacije i informatike izradila je virtualnu izložbu pod nazivom Što se krije u spremištima Knjižnice FOI-ja?.
Izložbom je obuhvaćen vremenski period od osnutka Knjižnice 1962. godine do 1990-ih godina 20. stoljeća, kada je knjižnica u sastavu Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

18.01.2022, 14:13