Obavijest o rezultatima pregleda i ocjene ponuda

U nastavku pročitajte obavijest o rezultatima pregleda i ocjene ponuda u postupku jednostavne nabave Izmjene fasadne stolarije i obnove fasade.

20.12.2019, 13:24
Pitanja i odgovori na pitanja – Tinte i toneri za 2020. godinu

Pročitajte obavijest u nastavku.

20.12.2019, 13:10
Poziv na dostavu ponuda – TINTE I TONERI ZA 2020. godinu

U nastavku objavljujemo Poziv na dostavu ponuda – TINTE I TONERI ZA 2020. godinu

17.12.2019, 12:43
Izobrazba u području javne nabave (siječanj/veljača)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, organizira Program izobrazbe u području javne nabave. Program izobrazbe u području javne nabave sastavni je dio Specijalističkog programa izobrazbe. Pohađanje Programa izobrazbe uvjet je za pristupanje pismenom ispitu koji provodi središnje tijelo za javnu nabavu. Polaznicima koji su uspješno položili ispit izdaje certifikat kojim se potvrđuje posjedovanje znanja i vještina u području javne nabave.

Obavijest o pregledu i ocjeni ponuda – Preventivne zdravstvene usluge djelatnika

U nastavku pročitajte Obavijest o rezultatima pregleda i ocjene ponuda u postupku jednostavne nabave preventivnih zdravstvenih usluga djelatnika.

19.09.2019, 10:29
Poziv na dostavu ponuda za preventivne zdravstvene usluge djelatnika

U nastavku objavljujemo Poziv na dostavu ponuda - PREVENTIVNE ZDRAVSTVENE USLUGE DJELATNIKA.

04.09.2019, 08:13
Izobrazba u području javne nabave (rujan/listopad)

Usavršavanje (25.04.) i izobrazba u području javne nabave (svibanj 2019.)

Fakultet organizacije i informatike, od strane Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta ovlašteni nositelj, 25. travnja 2019. u Varaždinu organizira dva poludnevna usavršavanja u području javne nabave, a kroz svibanj 2019. program izobrazbe u području javne nabave.