FOI DOBITNIK NAGRADE GRADA VARAŽDINA ZA 2022.

Temeljem odluke o dodjeli javnih priznanja Grada Varaždina u 2022. godini, a povodom obilježavanja Dana Grada Varaždina 6. prosinca 2022., Fakultetu organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu dodijeljena je Nagrada Grada Varaždina za dugogodišnji doprinos unaprjeđenja znanosti, gospodarstva i prosvjete u gradu Varaždinu, hrvatskoj i međunarodnoj zajednici. Nagradu je na današnjoj svečanosti u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu, u ime FOI-ja, primila dekanica prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep. Prijedlog su Gradu Varaždinu i Povjerenstvu uputili strateški partneri FOI-ja - MOBILISIS d.o.o. (Goran Kanizaj), IBM iX Hrvatska (Moreno Grgurić) i Arbona (Sandro Lazarić) te im ovim putem upućujemo veliku zahvalu.

06.12.2022, 15:14