intership Njemačka plakat

Njemačka gospodarska komora objavila je natječaj za studentsku praksu, za studente iz zemalja Zapadnog Balkana pod nazivom „Internship Programme of German Business for the countries of the Western Balkans 2022“, u trajanju od 3 do 6 mjeseci. Prijave traju do 16. studenog 2021. godine, a praksa započinje 1. srpnja 2022. godine.

studentska razmjena SAD, Hong Kong, Tajvan, Rusija

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je natječaje za stipendije za studentsku razmjenu u ljetnom semestru ak. godine 2021./2022. Radi se o jednosemestralnoj razmjeni na jednom od četiri različite partnerske insitutcije Sveučilišta u Zagrebu. Rok za prijavu je 3. rujna 2021.

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je natječaje za stipendije za studentsku razmjenu u ljetnom semestru ak. god. 2021./2022. Radi se o jednosemestralnoj razmjeni na jednom od pet različitih partnerskih institucija UNIZG-a. Rok za prijave: 23. ožujka 2021.