Otvoren natječaj za istraživačku stipendiju u okviru projekta HELA

U okviru projekta "HELA - Podizanje zrelosti visokih učilišta za implementaciju analitika učenja", voditeljice prof. dr. sc. Nine Begičević Ređep i suvoditeljice prof. dr. sc. Diane Šimić, otvoren je natječaj za istraživačku stipendiju u visini od 60.000,00 kuna.

Javni poziv za STEM stipendije - rok prijave do 9. studenog

Objavljen je javni poziv za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti redovitim studentima za akademsku godinu 2022./2023. Natječaj je otvoren do 9. studenog do 12.00 sati, a ove se godine svi studenti moraju sami prijaviti. Više informacija u nastavku.

Grad Križevci dodijeljuje stipendije

Grad Križevci putem Povjerenstva za stipendiranje studenata s područja grada Križevaca raspisuje Javni natječaj za dodjelu stipendija studentima koji se obrazuju za deficitarna zanimanja u akademskoj godini 2022./2023. Stipendije u visini 1.500,00 kuna/ 199,08 eura isplaćivat će se u 12 jednakih mjesečnih rata u razdoblju od 1. listopada 2022. godine do 30. rujna 2023. godine. Rok za zaprimanje prijava je 19. listopada 2022. godine.

19.09.2022, 13:54
HANFA dodijeljuje stipendije u ak. godini 2022./2023.

Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga - Hanfa dodjeljuje stipendije u akademskoj godini 2022./2023. te poziva studente preddiplomskih, diplomskih i integriranih preddiplomskih i diplomskih studija ekonomije, prava, matematike i informatičkih tehnologija na prijavu putem popunjenog elektroničkog obrasca. Više detalja u nastavku.

Natječaj za izvrsne studente iz ruralnih područja Hrvatske

Poslovni dnevnik i Večernji list su u suradnji i na inicijativu Središnjeg državnog ureda za demografiju, u sklopu projekta Hrvatska pamet Hrvatskoj, pokrenuli novu kategoriju Izvrsni u Hrvatskoj čiji je cilj motivirati mlade izvrsne studente iz ruralnih područja da ostanu u Hrvatskoj i u domovini grade svoju budućnost. Ovime se šalje poruka i daje doprinos i prilika da mladi prepoznaju i ostvare koristi koje im se nude ostankom u domovini po završetku obrazovanja. Više o prijavama pročitajte u nastavku.

UNIQA osiguranje pokreće natječaj za stipendiranje učenika i studenata s invaliditetom

Poštovane studentice i studenti, UNIQA pokreće natječaj za stipendiranje učenika i studenata s invaliditetom. Tekst natječaja možete pročitati u nastavku.