Objavljen Natječaj za upis studenata na doktorski studij Informacijske znanosti u ak. god. 2024./2025.

Objavljen je natječaj za upis studenata na doktorski studij Informacijske znanosti za stjecanje akademskog stupnja doktora znanosti iz znanstvenoga područja društvenih znanosti, znanstvenoga polja INFORMACIJSKE ZNANOSTI.

Produljen Natječaj za upis prve generacije studenata na združeni doktorski studij Upravljanje digitalnim inovacijama

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike raspisuje natječaj za upis prve generacije studenata na združeni doktorski studij Upravljanje digitalnim inovacijama Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike i Sveučilišta u Zagrebu Ekonomskog fakulteta, u akademskoj godini 2024./2025.

Održana 32. doktorska radionica

U petak, 19. travnja 2024. održana je 32. radionica za doktorande. Na radionici su doktorandice i doktorandi prezentirali svoje istraživačke ideje. Program radionice se nalazi u nastavku.

Objava doktorskog rada Antonele Čižmešija

Objavljen je doktorski rad Antonele Čižmešija, studentice doktorskog studija Informacijske znanosti.

16.02.2024, 12:12
Svečana promocija doktora znanosti Sveučilišta u Zagrebu

U velikoj dvorani Regionalnoga centra za razvoj poduzetničkih kompetencija za zemlje jugoistočne Europe – SEECEL u subotu, 25. studenoga 2023., održane su dvije svečane promocije doktora znanosti i doktora umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu. S Fakulteta organizacije i informatike promovirana je dr. sc. Dunja Dobrinić, koja je 13. siječnja 2023. obranila doktorski rad na temu Utjecaj digitalne zrelosti, konkurentskih prioriteta i stilova odlučivanja na namjeru prihvaćanja digitalnih tehnologija u mikro i malim organizacijama. Diplomu joj je, uz rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepana Lakušića, uručila i dekanica FOI-ja prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa.

30. radionica za doktorande FOI-ja u znaku igrifikacije u znanosti

U petak, 6. listopada 2023. s početkom u 14:00 sati održana je 30. radionica za doktorande. Radionica je započela zanimljivim pozvanim predavanjem pod nazivom Igrifikacija kroz primjere iz znanosti i obrazovanja, koje je održao dr. sc. Bogdan Okreša Đurić (Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike). Nakon pozvanog predavanja dvoje doktoranada prezentiralo je svoje istraživačke ideje.

Najava 30. radionice za doktorande FOI-ja

U petak, 6. listopada 2023. s početkom u 14:00 sati održat će se 30. radionica za doktorande putem BBB sustava. Radionica će započeti zanimljivim pozvanim predavanjem pod nazivom „Igrifikacija kroz primjere iz znanosti i obrazovanja“ koje će održati dr. sc. Bogdan Okreša Đurić (Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike). Nakon pozvanog predavanja, doktorandice i doktorandi će prezentirati svoje istraživačke ideje.

Objava doktorskog rada mr. sc. Marine Jurčić

Objavljen je doktorski rad mr. sc. Marine Jurčić, studentice doktorskog studija Informacijske znanosti.

15.09.2023, 08:36
Javni razgovor – Stela Mravak

U utorak, 11. srpnja 2023. godine, pristupnica Stela Mravak ima javni razgovor vezan uz prijavu teme doktorskog rada.

19.06.2023, 10:16
Obrana doktorskog rada – Alen Kišić

U ponedjeljak, 12. lipnja 2023. godine, Alen Kišić branit će svoj doktorski rad.

09.05.2023, 08:56