VAŽNO - Provođenje nastave na sveučilišnim preddiplomskim i diplomskim studijima i stručnom preddiplomskom studiju u razdoblju od 13. prosinca do 27. veljače 2022.

Objavljeno: 10.12.2021
nastava covid-19

Predavanja i seminari na Fakultetu na preddiplomskim i diplomskim sveučilišnim studijima i preddiplomskom stručnom studiju u razdoblju od 13. prosinca do 27. veljače 2022. će se izvoditi na daljinu korištenjem informacijsko komunikacijskih alata. Vježbe će se održavati kontaktno na Fakultetu osim za grupe koje su u rasporedu predviđene za održavanje na daljinu za visokorizične skupine nastavnika i studenata.

• Kolokviji će se održavati kontaktno na Fakultetu ili na daljinu u skladu s odlukom nositelja predmeta i važećim protuepidemijskim mjerama.
  • Ispiti će se održavati kontaktno na Fakultetu ili na daljinu u skladu s odlukom nositelja predmeta i važećim protuepidemijskim mjerama.
  • Za visokorizične skupine nastavnika i studenata se ispiti, kolokviji te usmeni dio ispita pred povjerenstvom održavaju na daljinu.

Više pročitajte u priloženoj Odluci.