U Varaždinu održan prvi PUB QUIZ u organizaciji FOI-ja

Objavljeno: 18.04.2019

Prvi međunarodni PUB QUIZ pod nazivom GEEK SPOT u organizaciji Fakulteta organizacije  i informatike održan je u utorak, 16. travnja 2019. godine, u Medinoj škrinji u Varaždinu. Kviz je organizirao Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja i njihovi suradnici, a okupio je 75 studenata koji su u 15 timova odmjerili svoje znanje u osam zanimljivih kategorija.

Obzirom da nastavu na Fakultetu organizacije i informatike u ljetnom semestru pohađa 21 inozemni student (19 studenata iz Francuske i dvije studentice iz Belgije), Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja organizira razna događanja s ciljem umrežavanja i druženja stranih i domaćih studenata. Tako je i ovaj PUB QUIZ imao svrhu da se kroz opuštenu i neformalnu atmosferu studenti međusobno upoznaju te odmjere znanje u osam kategorija – Game of Thrones, Lord of the Rings, Harry Potter, Star Wars, Marvel, DC i video igre.

Pobjedu je odnio tim Grl Pwr, a osim njega, nagrade su osvojili i drugoplasirani tim Padele & Vesli Snajps FOI Edition te tim koji se našao na predzadnjem mjestu, Vukljenke.

Organizatori ovom prilikom zahvaljuju svim sponzorima pub kviza.

Fakultet organizacije i informatike će i dalje raditi na umrežavanju domaćih i stranih studenata, a organizatori najavljuju da će ovakvih događanja biti i ubuduće.