Tjedan Festivala znanosti na FOI-ju kroz slike

Objavljeno: 27.04.2018

U tjednu od 16. do 19. travnja 2018. u sklopu nacionalne manifestacije Festival znanosti 2018, na Fakultetu organizacije i informatike održan je cijeli niz događanja. Fakultet organizacije i informatike tom prilikom otvorio je vrata predškolskom uzrastu djece, osnovnoškolcima, srednjoškolcima, studentima, ali i svima zainteresiranima za neko od zanimljivih događanja.

PONEDJELJAK:

• Kako rade računala?  / Znanstvena otkrića u očima djece - Sastavni dio radionice bila je izložba dječjih likovnih radova na temu znanosti i znanstvenih otkrića
  • Voditeljica: izv. prof. dr. sc. Violeta Vidaček Hainš, psihologinja i komunikologinja

UTORAK:

SRIJEDA:

• Zabava i učenje u razvoju mobilnih aplikacija i Prezentacija sprave za mjerenje jačine stiska ruke.
  • Voditelji: doc. dr. sc. Zlatko Stapić i Mišo Đeko, mag. inf.

ČETVRTAK:

• Ljestvica svemirskih udaljenosti