Svečana dodjela Rektorove nagrade

Objavljeno: 09.07.2018

U petak, 6. srpnja 2018. godine na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu održana je svečana dodjela Rektorove nagrade.

Povjerenstvo za Rektorovu nagradu pregledalo je studentske radove koje su predložile sastavnice Sveučilišta u Zagrebu te je izabralo ukupno 172 rada u pet kategorija: 112 radova u kategoriji za individualni znanstveni i umjetnički rad (jedan ili dva autora), 31 u kategoriji za timski znanstveni i umjetnički rad (tri do deset autora), 3 u kategoriji za "veliki" timski znanstveni i umjetnički rad (više od deset autora), 3 u kategoriji za posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova i 23 u kategoriji za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici.

Studenti Fakulteta organizacije i informatike dobitnici Rektorove nagrade u akademskoj godini 2017./2018. su:

a) Nagrada za individualni znanstveni i umjetnički rad (jedan ili dva autora)

• Maja Bedeniković: Osnove menadžerske vještine studenata završnih godina diplomskih studija

b) Nagrada za društveno koristan rad u akademskoj zajednici i široj zajednici

• Gloria Babić, Goran Alković, Davor Čajsa, Jelena Čuka, Dora Ćurković, Sara Filipović, Viktor Goleš, Petar Jadek, Vedrana Mikić, Filip Novački, Ante Perkušić, Ivana Sitarić, Barbara Šajfar, Mia Šimunić, Rea Todorović, Helena Varjačić, Anja Vresk, Milica Vujasin: Studentski časopis St@k

Čestitamo dobitnicima!

Popis svih dobitnika Rektorove nagrade možete vidjeti ovdje.