Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za ak.god. 2016./2017.

Objavljeno: 10.03.2017

Rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras raspisao je Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2016./2017. Prijava radova za Rektorovu nagradu obavlja se popunjavanjem odgovarajućih obrazaca na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu. Rok za prijavu na Natječaj je petak 28. travnja 2017. do 16 sati.

Detaljne informacije o natječaju možete naći na web stranici Sveučilišta u Zagrebu.

Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2016./2017.

Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade reguliran je Pravilnikom o dodjeli Rektorove nagrade.

Pravilnik o dodjeli Rektorove nagrade - pročišćeni tekst (veljača, 2016.)

Napomena: Senat Sveučilišta u Zagrebu na sjednici održanoj 9. veljače 2016. donio Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o dodjeli Rektorove nagrade (u prilogu) prema kojem se za Rektorovu nagradu može predložiti rad u ovim kategorijama:

• Nagrada za individualni znanstveni i umjetnički rad (jedan ili dva autora),
  • Nagrada za timski znanstveni i umjetnički rad (tri do deset autora),
  • Nagrada za individualni ili timski znanstveni i umjetnički rad u području translacijskih istraživanja (jedan do deset autora),
  • Nagrada za „veliki“ timski znanstveni i umjetnički rad (više od deset autora),
  • Nagrada za posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova (na prijedlog čelnika sastavnice ili Rektora),
  • Nagrada za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici (na prijedlog čelnika sastavnice ili Rektora).

Fakultetsko vijeće Fakulteta organizacije i informatike imenovalo je Povjerenstvo za znanstveni rad studenata koje je donijelo Odluku o kriterijima izvrsnosti radova.

Vremenski plan aktivnosti u okviru Natječaja za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2016./2017. možete pronaći ovdje.