Što će članstvo u Europskoj uniji donijeti obrazovnom sustavu Republike Hrvatske

Institut za razvoj obrazovanja, u suradnji s Varaždinskom županijom i Europskim edukacijskim forumom organizira tribinu na temu „Što će članstvo u EU donijeti obrazovnom sustavu RH?“.

Kako su tekli pregovori s EU za poglavlje „Obrazovanje“, koji strateški dokumenti EU su važni za obrazovnu politiku RH i zapošljivost, kako programi EU doprinose razvoju politike visokog obrazovanja, što je to „Program za cjeloživotno učenje“ samo su neka od pitanja na koja će se pokušati dati odgovori. Osim toga, sudionici će imati priliku čuti konkretna iskustva i primjere dobre prakse ustanova koje su sudjelovale u ovom Programu. Također, ovo će biti prilika da postavite pitanja predstavnicima Europskog edukacijskog forum, Instituta za razvoj obrazovanja te ostalih ustanova.

Opširnije pročitajte ovdje.