Sporazum o suradnji između Fakulteta za organizacijske študije i FOI-a

U ponedjeljak, 17. lipnja 2013. godine potpisan je Sporazum o suradnji u području obrazovanja, znanosti i istraživanja između Fakulteta za organizacijske študije u Novom Mestu i Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu.

U ponedjeljak je FOI posjetila delegacija Fakulteta za informacijske študije iz Novog Mesta u sastavu: izr. prof. dr. Boris Bukovec, dekan Fakulteta, dr. Annmarie Gorenc Zoran, prodekanica za obrazovanje i međunarodnu suradnju i Janja Umek, univ.dipl.prav., koordinatorica Ureda za projekte. Od strane Fakulteta organizacije i informatike sastanku su prisustvovali prof.dr.sc. Vjeran Strahonja, dekan Fakulteta, prof.dr.sc. Diana Šimić, prodekanica za znanstvenoistraživački rad, prof.dr.sc. Neven Vrček, voditelj doktorskog studija na FOI-u, prof.dr.sc. Ruža Brčić, voditeljica PDS Ekonomika poduzetništva i doc.dr.sc. Marina Klačmer Čalopa, voditeljica DS Ekonomika poduzetništva.

Veselimo se budućoj suradnji!

sporazum FOI sporazum FOI2