Potpisan sporazum između FOI-ja i Ekonomskog instituta Zagreb

Potpisan je sporazum o suradnji između Fakulteta organizacije i informatike i Ekonomskog instituta, Zagreb u području obrazovanja znanosti i istraživanja. Sporazum je za Ekonomski institut, Zagreb potpisala ravnateljica dr.sc. Dubravka Jurlina Alibegović, a za Fakultet organizacije i informatike dekan prof.dr.sc. Neven Vrček.

Sporazumom je dogovorena suradnja u područjima:

• Potpora i suradnja na području obrazovanja i istraživanja
  • Priprema i provedba zajedničkih projekata
  • Zajednička organizacija konferencija, simpozija, seminara i drugih znanstvenih i stručnih skupova
  • Razmjena znanstvenih publikacija i obrazovnih materijala
  • Razmjena istraživača i nastavnika s ciljem unapređenja njihovih kompetencija
  • Razmjena iskustva na projektima primijenjenog istraživanja i razvoja
  • Zajednička suradnja s akademskim i istraživačkim institucijama u Republici Hrvatskoj i inozemstvu
  • Razmjena kontakata u okviru akademske i istraživačke zajednice
  • Zaštita i komercijalizacija inovacija i intelektualnog vlasništva nastalih u zajedničkim istraživanjima i projektima.