Sjajna sportska ekipa studentica i studenata Fakulteta organizacije i informatike niže uspjehe

Objavljeno: 21.09.2020

Sjajne rezultate osvojili su FOI-jevi stolnotenisači na UNISPORT ZG natjecanju, održanom 20. rujna 2020. u Zagrebu.

U konkurenciji sedam fakulteta na UNISPORT ZG natjecanju, održanom 20. rujna u Zagrebu, muška ekipa FOI-ja je osvojila izvrsno 2. mjesto u stolnom tenisu, a Antonio Jozić 2. mjesto u pojedinačnoj konkurenciji. FOI-jevu ekipu, koju su uz Antonia Jozića, činili još i Emilio Grobenski, Robert Juriša i Marko Hranić, svega su dva poena dijelila do pobjede, ali u odlučujućem setu su igrači FSB-a bili sretniji i spretniji te zasluženo došli do pobjede i zlatne medalje.

Četvrtfinale :

FOI - Filozofski fakultet 3:1

Polufinale :

FOI - FER 3:0

Finale :

FOI - FSB 2:3

Ženskog ekipnog natjecanja nažalost nije bilo jer je jedino FOI imao sastavljenu punu ekipu. No, na pojedinačnom natjecanju, Karla Franović je došla do zlatne medalje, Sara Sušac do brončane medalje, a u ženskoj konkurenciji sudjelovala je i FOI-jeva studentica Matea Maras.

Čestitke svima!!