Rezultati dopunskih izbora za Studentski zbor FOI-ja

Objavljujemo privremene rezultate dopunskih izbora za predstavnika u Studentski zbor FOI-ja.

Na temelju članaka 19. i 20. Pravilnika o izborima za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu Izborno povjerenstvo za provođenje dopunskih studentskih izbora Fakulteta organizacije i informatike Varaždin Sveučilišta u Zagrebu održanih 02. veljače 2023. objavljuje

PRIVREMENE REZULTATE DOPUNSKIH IZBORA ZA PREDSTAVNIKA U
STUDENTSKI ZBOR FAKULTETA ORGANIZACIJE I INFORMATIKE

Zapisnikom o provođenju izbora od 02. veljače 2023. godine birački odbor je konstatirao, a Izborno povjerenstvo za provođenje dopunskih studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike potvrdilo da je na dopunskim izborima za predstavnike u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike, održanih 02. veljače 2023. glasovalo 15 birača. Konstatirano je 15 važećih i 0 nevažećih glasačkih listića.

Objavljujemo ostvarenje broja glasova za kandidate, poredano prema broju dobivenih glasova:

Prezime, ime

Vrsta studija

Godina studija

Smjer studija

Broj glasova

1

Novak, Ana

Preddiplomski, sveučilišni

3.

Ekonomika poduzetništva

15

2

Račan, Ivan

Preddiplomski, sveučilišni

2.

Informacijski i poslovni sustavi

0

S obzirom na to da se na dopunskim studentskim izborima za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike odlučivalo između kandidata Ane Novak i Ivana Račana koji su na izvanrednim izborima imali jednak broj glasova, Izborno povjerenstvo utvrđuje da je u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu izabrana kandidatkinja Ana Novak.

Uzimajući u obzir rezultate izvanrednih izbora održanih 25. i 26. siječnja 2023. te dopunskih izbora održanih 02. veljače 2023., čiji cilj je bio izabrati 3 predstavnika u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike, Izborno povjerenstvo konstatira da su u Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike izabrani Karlo Jagar, Luka Ljubek i Ana Novak

PRIVREMENI REZULTATI IZBORA