Radionica za doktorande - Važnost bibliometrijskih analiza

U petak 11. svibnja 2018. godine održava se petnaesta po redu radionica za doktorande.

U prvom dijelu programa Goranka Mitrović, dipl.ing./dipl.bibl iz Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu održat će radionicu pod nazivom „Važnost bibliometrijskih analiza u kvantitativnom vrednovanju kvalitete znanstvene produktivnosti“.

Radionica će obuhvatiti teme vrednovanja kvalitete znanstvene djelatnosti znanstvenika hrvatske akademske zajednice kroz metrike znanstvene produktivnosti i bibliometrijske pokazatelje, izvore znanstvenih informacija kao i relevantne sekundarne izvore informacija – bibliografske i citatne baze podataka. U nastavku doktorske radionice doc.dr.sc. Tonimir Kišasondi predstavit će područje istraživanja i djelovanja i projektne ideje Laboratorija za otvorene sustave i sigurnost te upoznati doktorande s načinima uključivanja u istraživački rad u okviru laboratorija. Nakon kraće pauze doktorski studenti predstavit će svoje istraživačke ideje.

Pogledajte program radionice i kratki sažetak i životopis predavačice.