Promocija monografije "Strategija visokog obrazovanja u sjeverozapadnoj Hrvatskoj"

Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti, Zavod za znanstveni rad u Varaždinu i Sveučilište u Zagrebu, Fakultet organizacije i informatike pozivaju Vas na promociju monografije "Strategija visokog obrazovanja u sjeverozapadnoj Hrvatskoj" u kojoj su tiskana izlaganja i rasprava s Okruglog stola "Visoko obrazovanje i znanost u sjeverozapadnoj Hrvatskoj" održanog 17. prosinca 2012. u Skupštinskoj dvorani Varaždinske županije u Varaždinu uz 50. obljetnicu osnutka Fakulteta organizacije i informatike.

Na Okruglom stolu sudjelovali su predstavnici Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti, predstavnici sveučilišta, visokih učilišta i veleučilišta iz županija sjeverozapadne Hrvatske, zatim župani i gradonačelnici gradova iz županija sjeverozapadne Hrvatske te drugi predstavnici javnog i društvenog života. Cilj Okruglog stola bio je potaknuti raspravu na temu visokog obrazovanja i znanosti, kao prilog proslavi obljetnice osnutka FOI-ja te prilog izradi monografije ''Strategija visokog obrazovanja u sjeverozapadnoj Hrvatskoj.'' Na promociji će govoriti: akademik Leo Budin, urednik monografije, prof. dr. sc. Vjeran Strahonja, dekan FOI-ja i moderator Okruglog stola, doc. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa, tehnička urednica monografije.

Moderator promocije: dr. sc. Vladimir Huzjan, upravitelj Zavoda Hrvatske akademije u Varaždinu.

Promocija će se održati u ponedjeljak 14. travnja 2014. s početkom u 10:30 sati, u Skupštinskoj dvorani Županijske palače, Franjevački trg 7, Varaždin.

Bilo bi nam zadovoljstvo da se odazovete pozivu!

Ljubazno Vas molimo da svoj dolazak potvrdite pozivom na telefonski broj +385 42 390 804 ili na e-mail adresu emina.lajtman@foi.hr