Prijave za natjecanje "Elektrijada 2015"

Studentski zbor poziva sve zainteresirane studente da se prijave za natjecanja znanja na Elektrijadi. Predviđeno je da se studenti FOI-ja natječu u matematici, informatici i objektno orijentiranom programiranju. Svi prijavljeni biti će testirani, a najbolji će dobiti mogućnost sudjelovati na Elektrijadi. Prijaviti se možete od 18. - 25. ožujka 2015.

Prijavnicu, koju možete preuzeti u nastavku, donosite osobno u kabinet Studentskog zbora (termini će biti objavljeni na web-u i facebook stranici Studentskog zbora) ili šaljete na mail knadovez@foi.hr. Isto tako kolegi se možete javiti za sva pitanja vezana za Elektrijadu.

Termini održavanja testova biti će objavljeni u srijedu (25. ožujka) navečer ili u četvrtak (26. ožujka) ujutro.

PRIJAVNICA - ELEKTRIJADA 2015.

Za one koji nisu upoznati, Elektrijada je međunarodni susret studenata Elektrotehnike, računarstva i informatike. Tradicionalno se održava već više od pola stoljeća. Obuhvaća natjecanja u znanju, sportu kao i kulturne događaje, promovira aktivan studentski život i prije svega druženje te razmjenu iskustava. U početku je Elektrijada okupljala studente bivše Jugoslavije, dok danas pored fakulteta sa tih prostora (Srbija, Hrvatska, BiH, Makedonija, Crna Gora, Slovenija) Elektrijada okuplja i studente iz još daljih regija. Ove godine se očekuje između 1500 - 2000 studenata.

Ove godine Elektrijada se održava u Bečićima, Crnoj Gori u razdoblju od 19. svibnja do 24. svibnja 2015 (put je predviđen dan ranije, a povratak dan kasnije).