Pretposljednji IRO-ov webinar u ovoj godini posvećen stručnim praksama i FOI-ju

Objavljeno: 12.12.2022

Pretposljednji webinar IRO-a u ovoj godini održat će na temu dostupnih stručnih praksi za studente docentica Fakulteta organizacije i informatike (FOI) dr. sc. Katarina Pažur Aničić, ujedno i voditeljica Centra za podršku studentima i razvoj karijera (CPSRK FOI). Webinar će se održati online u četvrtak, 15. prosinca u 15:00 sati.

FOI je putem Centra za podršku studentima i razvoj karijera do sada uspostavio suradnju s više od 370 poduzeća i institucija u kojima studenti mogu obavljati stručnu praksu na preddiplomskoj i diplomskoj razini te započeti svoj karijerni put. Po dosadašnjem praćenju zaposlenja studenata, više od trećine njih ostane raditi u poduzeću u kojem obavljaju stručnu praksu, a ostatak se zaposli u periodu od 3-6 mjeseci u poduzećima s kojima je FOI imao određeni oblik suradnje.

Na ovom besplatnom webinaru FOI će predstaviti svoj model za stručne prakse te svoju aplikaciju za pronalazak stručne prakse.

Webinar je otvoren za učenike, studente, ali i nastavnike i roditelje koji žele znati više o ovoj temi!

Pridružite se putem sljedećeg linka: https://bit.ly/strucnepraksenaFOIu.

Ovaj webinar organiziran je u okviru projekta „Financijska pismenost mladih: financijsko planiranje za nastavak obrazovanja i uspješno zapošljavanje“, koji je financiran iz proračuna Grada Zagreba.