Pozvano predavanje u sklopu predmeta Menadžment malog poduzeća

Objavljeno: 28.04.2022

U petak, 29. travnja 2022. na predmetu Menadžment malog poduzeća (PDS EP) gostovat će suosnivač i direktor Nextbike sustava javnih bicikala – Ante Gustin.

Predavanje će se održati u sklopu redovne nastave iz predmeta Menadžment malog poduzeća na sveučilišnom preddiplomskom studiju Ekonomika poduzetništva. Početak predavanja je u 9:30 sati, a održat će se u dv. 3 (u zgradi FOI 2).

Ante Gustin je završio preddiplomski studij Poslovni sustavi na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu. Osnovao je tvrtku Sustav javnih bicikala d.o.o. (Nextbike) 2013. godine s ciljem uvođenja sustava dijeljenja bicikla u ovoj regiji i poticanja ljudi da koriste Nextbike kao najpopularniji dodatak javnom gradskom prijevozu. Danas je sustav javnih bicikala Nextbike dostupan u 30+ gradova u Hrvatskoj, 50+ gradova u Sloveniji i Bosni i Hercegovini te je dio najvećeg europskog sustava unutar kojeg je uslugu moguće koristiti u više od 300 gradova u svijetu s jednom registracijom.