Kolegiji koji se neće izvoditi u ljetnom semestru 2022./2023.

Objavljeno: 27.02.2023

Objavljujemo izborne kolegije koji se neće izvoditi u ljetnom semestru akademske godine 2022./2023.

PDS IPS /PDS EP / DS INF / DS EP

Na temelju broja upisanih studenata po kolegijima, a sukladno važećim pravilnicima o studijima (15 upisanih studenata za PS EP, 10 upisanih studenata za PS IPS v.1.2., 8 upisanih studenata za DS INF i DS EP) i odlukama obavezni i izborni kolegiji na kojima se u ljetnom semestru akademske godine 2022./2023. nastava neće izvoditi su:

• PS IS/PS v.1.1.
    • Komuniciranje u organizaciji
    • Napredne formalne metode
    • Odabrana poglavlja matematike
    • Poslovni njemački jezik 2
    • Teorija sustava
    • obavezni predmeti bez upisanih studenata
  • PS IPS v.1.2.
    • Otkrivanje znanja u podacima
    • Paralelno programiranje
    • Primjena umjetne inteligencije u poslovanju
  • PS EP
    • Elektroničko poslovanje
    • Menadžment malog poduzeća
  • DS INF
    • Javni menadžment
  • DS EP
    • Društvene inovacije

Nastava na obaveznom kolegiju 1. godine sveučilišnog prijediplomskog studija Ekonomika poduzetništva Poslovni njemački jezik 1 izvodit će se u 50%-tnom opsegu.

Nastava na izbornom kolegiju 3. godine sveučilišnog prijediplomskog studija s upisanim stranim studentima na razmjeni Otkrivanje znanja u podacima izvodit će se u 50%-tnom opsegu za predavanja.

Nastava za kolegije PS IS/PS v1.1. izvodit će se sukladno Odluci o načinu izvođenja nastave predmeta preddiplomskih sveučilišnih studija Informacijski sustavi i Poslovni sustavi (verzija 1.1.) u akademskoj godini 2022./2023.

ITDP CENTRI

Na temelju broja upisanih studenata izborni kolegiji koji se neće izvoditi u ljetnom semestru akademske godine 2022./2023. u ITDP centrima Križevci, Sisak i Zabok su:

• Odgovornost, inkluzija i održivost u informatici
  • Primjena biometrijskih tehnologija
  • Primjena proračunskih tablica u poslovanju

Na temelju broja upisanih studenata izborni kolegij koji se neće izvoditi u ljetnom semestru akademske godine 2022./2023. u ITDP centru Varaždin je Primjena proračunskih tablica u poslovanju.

Nastava za kolegije 1. i 2. godine studija PITUP v1.2. izvodit će se sukladno Odluci o načinu izvođenja predmeta I. i II.  godine preddiplomskog stručnog studija Primjena informacijske tehnologije u poslovanju (verzija 1.2.) u akademskoj godini 2022./2023.