Poziv na radionicu u okviru projekta Pravo IT(i)

Studentski zbor FER-a i ove godine u suradnji sa Studentskim zborovima FOI-ja i Pravnog fakulteta organizira radionicu PravoIT(i). Prijave su otvorene od ponedjeljka 22. veljače 2021., a planirani termin održavanja radionice je između 15. i 19. ožujka 2021. godine. Više pročitajte u nastavku.

Cilj je projekta, kratkim predavanjima studentima računarskih znanosti približiti osnove pravnih pravila s kojima će se susretati u svojoj karijeri. Održavanje događaja bilo je planirano za prošlu akademsku godinu, no zbog izvanrednih okolnosti povezanih s pandemijom Covid-19 radionice nisu održane. Organizacija događaja stoga je prebačena na ak. god. 2020./2021.

Više o radinici možete pročitati na službenoj FB stranici Studentskog zbora FER-a.

Prijave za radionicu otvorene su od 22. veljače 2021. godine na sljedećoj poveznici.

Detalje o samoj radionici i svim sudionicima pogledajte u službenom plakatu.

U okviru radionice kao predavači s FOI-ja sudjeluju:

Prof. dr. sc. Miroslav Bača
Priprema ICT forenzike u sudskim postupcima + CASE STUDY 18.3. (16h-18h)

Izv. prof. dr. sc. Renata Mekovec
Privatnost za studente + CASE STUDY 19.3. (16h-18h) potrebna kamera

Tatjana Zrinski
Pravni aspekti GDPR-a 19.3. (14h-16h)