Posjet prof. Victorie Appatove FOI-u

U ponedjeljak, 6. svibnja Fakultet će posjetiti prof.dr.sc. Victoria Appatova sa Sveučilišta Cincinnati, OH, SAD.

Cilj posjete je proširenje suradnje s Fakultetom i Sveučilištem. Profesorici Appatovoj želimo srdačnu dobrodošlicu, a sve zainteresirane pozivamo na informativni sastanak koji će se održati u ponedjeljak, 6. svibnja u 15.30 h u dv.11, FOI 1, Pavlinska 2. Na sastanku će studenti FOI-a prezentirati svoje aktivnosti.

Profesorica surađuje s Fakultetom organizacije i informatike od 2009. godine te je u koautorstuvu objavila više znanstvenih i stručnih radova. Teme istraživanja su povezane s kreiranjem poticajnog okruženja za učenje temeljem dobrih primjera iz prakse sa Sveučilišta u SAD-a, Europi i Aziji. Osim toga, sudjelovala je u radu međunarodnog tima u sklopu projekta "Poticajno okruženje za učenje i potpora studentima u visokom obrazovanju: Usporedba studentskih procjena u Albaniji, Austriji, Hrvatskoj, Hong Kongu, Japanu i SAD-u“, koji je realiziran uz potporu Fonda za razvoj Sveučilišta u Zagrebu.