Gosti s Indiana State University posjetili FOI

Objavljeno: 14.03.2022

U petak, 11. ožujka 2022. godine, Fakultet organizacije i informatike posjetili su gosti s Indiana State University u SAD-u.

U radnom posjetu boravili su Christopher J. Olsen, Ph.D. (Provost and Vice President for Academic Affairs) i dr. Chris McGrew, Ph.D. (Director, Center for Global Engagement).

Posjet je organiziran na inicijativu Ureda za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu. Između ove dvije institucije potpisan je bilateralni sporazum o suradnji.

S prodekanom FOI-ja izv.prof.dr.sc. Igorom Balabanom i prof.dr.sc. Violetom Vidaček Hainš gosti s američkog sveučilišta razgovarali su o mogućnostima suradnje, a u okviru posjeta su razgledali Fakultet, obišli grad Varaždin i posjetili Studentski dom u Varaždinu, kojim su ih proveli studenti FOI-ja Jerry John Antolos i Nina Vukelić.