Početak predavanja na specijalističkom studiju Menadžment poslovnih sustava

U petak, 16. siječnja započela je nastava za devetu generaciju studenata upisanih na poslijediplomski specijalistički studij Menadžment poslovnih sustava.

Poslijediplomski specijalistički studij MPS, pod vodstvom prof.dr.sc. Tihomira Hunjaka, namijenjen je svima koji žele steći nova znanja iz područja vođenja i upravljanja suvremenim poslovnim sustavima, svima koji žele razumjeti međusobne veze organizacije, poslovanja, menadžmenta i utjecaja suvremenih ICT, a stečena znanja primijeniti u rješavanju poslovnih problema. Studij traje tri semestra, a završetkom studija stječe se 90 ECTS bodova i akademski naziv sveučilišni/a specijalist/ica menadžmenta poslovnih sustava, odn. skraćenim nazivom univ.spec.oec. menadžmenta poslovnih sustava.

Dekan fakulteta, prof.dr.sc. Vjeran Strahonja, poželio je studentima uspjeh u stjecanju novih specijalističkih znanja i vještina.