Pobjeda ekipe FOI-ja na prvom turniru u organizaciji Sveučilišta Sjever

Ovog tjedna Sveučilište Sjever povodom spajanja Veleučilišta Varaždin i Koprivnica organiziralo je 1. turnir u malom nogometu i odbojci. Turnir u malom nogometu održao se 24.02.2014. u sportskom centru TTS Varaždin s početkom u 19 sati, dok je odbojkaški turnir održan idući dan (utorak) 25.2.2014. s početkom u 18 sati  u dvorani I. gimnazije Varaždin.

Na turniru su sudjelovale 4 ekipe:

• SVEUČILIŠTE SJEVER
  • VELEUČILIŠTE ČAKOVEC
  • GEOTEHNIČKI FAKULTET VARAŽDIN
  • FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE VARAŽDIN (gosti)

Muška malonogometna ekipa u sastavu Patafta, Habulan, Cugovčan, Rog, Punčec, Trajkov, Pintera, Fluks, Svornik, Sigečan, Munić i Bunjevac osvojila je treće mjesto. Ženska odbojkaška ekipa u sastavu Crnac, Belac, Vuić, Marković, Slobodnjak i Komes bez izgubljenog seta pobijedile su sve ekipe i time osvojile 1. mjesto na turniru. To je dobra najava za Sveučilišno odbojkaško prvenstvo u organizaciji Zagrebačkog sveučilišnog športskog saveza, koje već ovog vikenda započinje u Zagrebu, a na kojem FOI prvi put ima svog predstavnika u muškoj i ženskoj konkurenciji. Želimo im puno uspjeha na prvenstvu. Predsjednik sportske udruge FOI Damir Vučić, prof.