FOIJADA - Dan sporta na Fakultetu organizacije i informatike

Najavljujemo FOIJADU, sportsko natjecanje studenata u sklopu dana sporta na FOI-u, koja će se održati 4. lipnja 2011. godine (subota).

Nakon cjelodnevnog sportskog programa, održat će se i zabavni program na kojem će sudjelovati profesori i studenti našeg Fakulteta.

FOIJADA će se održati u TTS Sport Centru Varaždin, a organizirat će se natjecanje u malom nogometu, košarci (haklu) i badmintonu za studente, dok će se studentice natjecati u košarkaškom haklu i badmintonu. Za najbolje će biti osigurane nagrade. Također će se odigrati nogometna utakmica između profesora i studenata.

Prijave ekipa primaju se na e-mail dijana.grd@foi.hr  do 15. svibnja 2011. Ekipu za mali nogomet čini 6 igrača (5+1) i najviše 6 igrača u pričuvi (ukupno je moguće prijaviti najviše 12 igrača), ekipu za košarkaški hakl čine 3 igrača i 1 u pričuvi (ukupno 4 igrača), dok se badminton igra pojedinačno. Ekipe za košarkaški hakl mogu biti ženske, muške ili mješovite, a ovisno o broju i sastavu prijavljenih ekipa odlučit će se o načinu igranja natjecanja. Prijave pristigle nakon navedenog datuma neće se uzimati u obzir.

Oblik prijave:

• Mali nogomet (studenti)
    • ime ekipe
    • imena članova s brojevima indeksa (6 -12 igrača)
    • ime kapetana ekipe
    • mail i broj mobitela kapetana ekipe
  • Košarka (studenti i studentice)
    • ime ekipe
    • imena članova s brojevima indeksa (3+1 igrača)
    • ime kapetana ekipe
    • mail i broj mobitela kapetana ekipe
  • Badmiton (studenti i studentice)
    • ime i broj indeksa natjecatelja
    • mail i broj mobitela natjecatelja

Nakon sportskog programa slijedi i velika prigodna fešta u sklopu TTS Sport Centra gdje ćete moći uživati u odličnoj rock glazbi u izvedbi nekoliko bendova – Black Rock, Kissing Crust (studenti) i Joka & prijatelji.

Više informacija bit će objavljeno nakon završetka prijava ekipa.