Skip to content Skip to navigation

Završetak hakl turnira

U ponedjeljak 14.05. završen je trotjedni turnir u hakl košarci u organizaciji Sportske udruge FOI na kojem je sudjelovalo 10 ekipa. Nakon odigranih utakmica proglašeni su pobjednici i podijeljene nagrade.

S obzirom da smo imali dvije skupine – pobjedničku i „utješnu“ skupinu, kako je odigrano u kvalifikacijama, pobjednike turnira u haklu smo dobili u pobjedničkoj skupini. Tako je 1. mjesto osvojila ekipa EP-FOI u sastavu: Zlatko Štefan, Željko Novak, Filip Sayemeldahr i Alen Filipović. Ekipa Križevačke mažuretkinje (Pavao Leljak, Marko Kirin, Matija Blašković, Matej Kostolanović, Mihael Brlić) je osvojila 2. mjesto, dok je ekipa FOI HEAT (Matija Kruljac, Dino Vukušić, Danijel Rigo, Marko Tadić, Stjepan Musa) osvojila 3. mjesto. Igračima ekipa su podijeljene zaslužene medalje. Također, izabran je i najbolji igrač turnira – Željko Novak (EP-FOI), kojem je uručen prigodan pehar.

Kako ne bismo zapostavili i ekipe u „utješnoj“ skupini, osigurali smo malu nagradu i za ekipu koja je u toj skupini osvojila 1. mjesto – Ljubitelji sarme u sastavu: Sanjin Vučković, Moreno Grgurić, Nikola Pavetić, Tomislav Šulc, Leo Rupčić. Naravno, valjalo je pohvaliti i jedinu ekipu studentica (VINDI: Sandra Novak, Ida Šnidarić, Simona Papec) koja se žustro borila sa studentima i osvojila 2. mjesto u „utješnoj“ skupini.

Čestitamo svim ekipama na osvojenim nagradama, zahvaljujemo svima na sudjelovanju i fer igri te se iskreno nadamo da ste se kroz ovaj turnir zabavili kroz sport i druženje, što je bila i namjera cjelokupnog turnira.

Također zahvaljujemo sponzoru Studentskom centru Varaždin koji je omogućio organizaciju i održavanje turnira.