Otvorene prijave za 'Case IT simpozij' u organizaciji Business Cluba FOI i Studentskog zbora

Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike u suradnji s Business clubom FOI pozivaju vas na sudjelovanje u 'Case IT simpozij', koji je organiziran s ciljem da se studentima približe studije slučaja, čemu one služe, kako se odvijaju i još razne zanimljivosti na tu temu.

U Simpoziju će sudjelovati članovi Case study kluba Sveučilišta u Beogradu, sudionici s Geotehničkog fakulteta i predstavnici tvrtke IBM iX. U četvrtak i petak, 23. i 24. veljače, održat će se radionice na navedenu temu, no to nisu sve teme koje će se obraditi tijekom simpozija. Upotpunite svoj CV, naučiti nove vještine te se povežite sa kolegama i kolegicama iz Hrvatske i Srbije, a kako bi saznali što su vam priredili, pridružite im se 23. i 24. veljače u prostoriji studentskog kluba u Studentskom centru Varaždin.

Broj mjesta je ograničen, a prijaviti se možete OVDJE.
Pratite društvene mreže Studentskog zbora FOI i Bussiness cluba @FOI za detaljne informacije.