Izvanredni izbori za Studentski zbor

U ponedjeljak, 11. lipnja 2018. godine i u utorak, 12. lipnja 2018. godine održavaju se izvanredni izbori za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike.

Temeljem članka 14. stavak 4. Zakona o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama (NN 71/2007) i članka 36. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, donosi se sljedeća

ODLUKA
o raspisivanju izvanrednih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu

I.

Izvanredni izbori za studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu održat će se u ponedjeljak 11. lipnja 2018. i u utorak 12. lipnja 2018. godine.

II.

Trajanje glasovanja određuje se svaki dan u vremenu od 8 do 20 sati.

III.

Ostali uvjeti i postupak izbora za studentski zbor utvrđeni su Pravilnikom o izborima za studetski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove njegovih sastavnica koji je donijela Skupština studentskog zbora na sjednici održanoj 26. ožujka 2010. godine.

IV.

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja.

DEKAN

Prof. dr. sc. Neven Vrček