Održana dodjela Rektorove nagrade

Objavljeno: 18.06.2016

U petak, 17. lipnja 2016. godine održana je dodjela Rektorove nagrade na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Rektorovu nagradu za individualni znanstveni i umjetnički rad (jedan ili dva autora) dobile su: Barbara Šlibar i Dragana Mlikota, a tema rada je glasila: Veličina i odrednice potencijalnog „odljeva mozgova“ studenata Sveučilišta u Zagrebu. U istoj kategoriji nagradu su dobile i Veronika Kanižić te Antonija Milak, a tema rada je glasila: Analiza razlika u korištenju Facebooka između komercijalnih i društvenih poduzeća.

Rektorovu nagradu za posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova dobili su Ana Sakač, Suzana Rendulić, Zoran Antolović i Alen Huskanović za Natjecateljska postignuća (MyBeeLine). A Rektorovu nagradu za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici dobili su: Antonija Milak, Tadija Bagarić, Ivana Pomper, Marija Ivurin, Valentina Ricijaš, Martina Kušer i Karlo Nadoveza za Društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici (studenti Centra za volontiranje i humanitarni rad FOI-ja). Čestitamo svim dobitnicima na osvojenim nagradama.

Čestitamo svim dobitnicima!