Objavljeni natječaji za stipendiranje studentskih razmjena u više zemalja izvan EU – ak. godina 2023./24.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaj za studentske razmjene u ak. god. 2023./2024. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene na sveučilištima u Australiji, Brazilu, Čileu, Japanu, Južnoj Koreji, Kini, Meksiku, SAD-u, Singapuru, Tajvanu.

Natječaj za dodjelu stipendija iz sveučilišnih sredstava redovitim studentima Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u semestrima partnerskih sveučilišta za akademsku godinu 2023./2024.:

AUSTRALIJA

BRAZIL

ČILE

JAPAN

JUŽNA KOREJA

KINA

MEKSIKO

SAD

SINGAPUR

TAJVAN

Rapisani natječaji nalaze se OVDJE.

Rokovi za prijavu su različiti (između 16. veljače i 8. ožujka 2023.).

Molimo sve zainteresirane studente da pažljivo pročitaju uvjete pojedinog natječaja te da se jave Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja za konzultacije i pomoć oko prijave. Direktni kontakt je Hrvoje Nikolić, e-mail: bilateral_exchange@unizg.hr , tel. 01/ 4698 165.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja

e-mail: international@foi.unizg.hr