Obavijest o provođenju sveučilišnog izbornog predmeta „Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom“ u ak. god. 2023./2024.

U nastavku objavljujemo poziv za predstavljanje sveučilišnog izbornoj kolegija Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom.

Poziv na predstavljanje sveučilišnog izbornog kolegija VRŠNJAČKA POTPORA STUDENTIMA S INVALIDITETOM

Prof. dr. sc. Lelia Kiš-Glavaš s ERF-a Sveučilišta u Zagrebu, u srijedu 24. 1. 2024. godine od 19,30h putem platforme Teams, predstavit će sveučilišni izborni kolegij Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom i odgovarati na vaša pitanja vezano uz kolegij.

Prijave su otvorene do srijede 24.1.2024. u 12:00 sati, nakon čega ćete putem e-maila dobiti poveznicu za Teams.
Link za prijavu