Obavijest o odabiru kandidata – Snježana Križanić, mag. inf.

Objavljeno: 19.01.2024

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika na radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu kolegija vezanih uz područje poslovnih procesa i digitalnog poslovanja na Katedri za razvoj informacijskih sustava, obavještavamo vas da je na navedeno radno mjesto odabrana Snježana Križanić, mag. inf.

Na temelju članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike daje sljedeću

OBAVIJEST

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika na radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, za grupu kolegija vezanih uz područje poslovnih procesa i digitalnog poslovanja na Katedri za razvoj informacijskih sustava, obavještavamo vas da je, odlukom Fakultetskog vijeća od 18. siječnja 2024. godine, na navedeno radno mjesto odabrana Snježana Križanić, mag. inf.

Objavom rezultata natječaja na Web stranici Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKANICA

prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa, v. r.