Obavijest o odabiru kandidata – Kristina Takač, mag. inf.

Objavljeno: 25.03.2024

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika na radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske znanosti, za grupu kolegija vezanih uz područje programskog inženjerstva i razvoja mobilnih aplikacija na Katedri za razvoj informacijskih sustava, obavještavamo vas da je na navedeno radno mjesto odabrana Kristina Takač, mag. inf.

Na temelju članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike daje sljedeću

OBAVIJEST

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika na radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske znanosti, za grupu kolegija vezanih uz područje programskog inženjerstva i razvoja mobilnih aplikacija na Katedri za razvoj informacijskih sustava, obavještavamo vas da je odlukom Fakultetskog vijeća od 21. ožujka 2024. godine na navedeno radno mjesto odabrana Kristina Takač, mag. inf.

Objavom rezultata natječaja na Web stranici Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKANICA

prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa, v. r.