Obavijest o odabiru kandidata – Larisa Hrustek, mag. oec.

Objavljeno: 28.04.2020

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti ili za područje društvenih znanosti, polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz poslovne procese i planiranje operacija na Vojnim studijima na Katedri za organizaciju, obaviještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Larisa Hrustek, mag. oec.

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, dekanica Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti ili za područje društvenih znanosti, polje ekonomija, za grupu predmeta vezanih uz poslovne procese i planiranje operacija na Vojnim studijima na Katedri za organizaciju, obavještavamo da je, odlukom Fakultetskog vijeća FOI-ja od 23. travnja 2020. godine, na navedeno radno mjesto odabrana Larisa Hrustek, mag. oec.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

D E K A N I C A:

Izv. prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep, v. r.